Aereco_logotype_CMJN_horizontal_2014_Aereco Défonce Print
Aereco_karrier-2-2-2
aereco_karrier_mobile-2

Termékmenedzser Asszisztens

Olyan emberre van szükségünk, aki megérti, hogy mit akar az ügyfél, és igazából nem csak a mi elvárásainknak felel meg.

Szívesen dolgoznánk veled, ha ...

Csapatjátékos vagy és jól kommunikálsz, de képes vagy önállóan is dolgozni

Talpraesett, megbízható, precíz vagy, és gyors problémamegoldó

Legalább középfokú műszaki végzettséggel rendelkezel – ELVÁRÁS!

Úgy gondoljuk, hogy fontos az is, hogy optimista szemléleted legyen, és ne ijedj meg a feladatoktól

Ismered az építőipari cégeket, és egy pár évet már a műszaki-kereskedelmi területen cégekkel, projektekkel dolgoztál, esetleg légtechnikai termékekkel (is) foglalkoztál

Hosszútávra tervezel, mert mi is hosszabb távban gondolkodunk

Milyen feladataid lesznek?

Kapcsolattartás a beszállítókkal – nemzetközi vonalon, tehát szükséges az angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete

Az értékesítési tevékenység (értékesítő és műszakis kollégák, projektmenedzserek) hátterének biztosítása, támogatása

Partnernyilvántartások kezelése (szerkesztés, nyomon követés)

Kapcsolattartás szerződött partnerekkel, adatok, forgalmi számok egyeztetése

Projektmunkákhoz kapcsolódó jegyzőkönyvek, dokumentációk, jelentések, naplók vezetésében való közreműködés

Vállalatírányítási rendszerben történő adatmenedzsment

Szállítói és vevői szerződések előkészítése, kezelése, iktatása

Termékekkel kapcsolatos műszaki információs anyagok karbantartása, esetenként fordítása

Mit kínálunk, mire számíthatsz a nálunk töltött idő alatt?

Kellemes új irodában, őszinte, fiatal csapatban dolgozhatsz

Változatos, kreatív feladataid lesznek, melyek csak arra várnak, hogy megoldd őket

A hétvégéidet és estéidet nem raboljuk el, ezért ígérjük, hogy nem lesz munkavégzés és megbeszélés sem ezekben az időpontokban

Érezni fogod, hogy egy stabil, nemzetközi cég áll mögötted, ezért tapasztalatunkkal segítünk az új kihívások megoldásában

Kapcsolatot kell tartanod a cég leendő és új partnereivel

Megismerheted a cégünk által fejlesztett egyedülálló légtechnikai technológiát, amivel segíthetsz a cégeknek, embereknek megőrizni az épületükben a megfelelő komfortot

Biztos lehetsz, hogy figyelembe vesszük a javaslataidat és az egyéni igényeidet sem szorítjuk háttérbe

Büszkék leszünk rád, és elismerjük, ha megteszel mindent a csapatunk erősítése érdekében

Mik az elvárásaink?

Műszaki végzettség elvárás!

Minimum középfokú végzettség

Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete (írásban és szóban)

Számítógépes ismeretek (MS, előny a vállalatírányítási rendszer ismeret)

Önálló munkavégzés, precizitás, kiváló problémamegoldó képesség

Továbbá nagyon örülnénk annak, ha...

Te is át tudnád venni a szemléletünket, és cégünkben nem csak egy munkahelyet látnál

Rendelkeznél B kategóriás jogosítvánnyal

Munkavégzés helye

1139 Budapest, Fáy utca 12/A., az Aereco új székháza

Bízunk benne, hogy felkeltettük érdeklődésedet!
Jelentkezz, legyél a csapatunk fontos és megbecsült tagja!

Név(Kötelező)
Dobd a fájlt ide, vagy
Max. file size: 2 MB.
    Adatvédelem(Kötelező)